> IBU Cup Biathlon 2017 Otepää » Kontakt

UUDISED

Segateatevõistlus pani Otepää IBU karikaetapile emotsionaalse punkti

Sel nädalal Otepääl toimunud IBU karikaetapp sai põneva kulminatsiooni segateatevõistlusega, kus kõige kõrgema koha noppisid norrakad.

Loe edasi…

Eesti paaristeatevõistkond saavutas kodusel IBU karikaetapil kõrge 8. koha

Otepää IBU karikaetapi viimane võistluspäev avati täna paaristeatevõistlusega, kus Eesti duo saavutas kõrge 8. koha, võitis Venemaa tiim.

Loe edasi…

Kontakt

Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon

Kontaktaadress
Valga mnt 12, 67408 Nüpli küla, Otepää Vald, Eesti
Telefon: +37276 63546
Mobiil: +37251 74124

Korralduskomitee

Korralduskomitee Esimees
Aivar Nigol
Mobiil: +372 5064 083
E-post: aivar.nigol@biathlon.ee
Võistluskomitee Esimees
Hillar Zahkna
Mobiil: +372 5013 568
E-post: hillar@maratonsport.ee
Sekretariaat
Kristjan Oja
Mobiil: +372 5174 124
E-post: kristjan@biathlon.ee
Võistluskeskus
Alar Arukuusk
Mobile: +372 5035 013
E-post: alar@tehvandi.ee

Võistluskomitee

Võistluskomitee Esimees
Hillar Zahkna IR
Mobiil: +372 5013 568
E-post: hillar@maratonsport.ee
Võistluste Sekretär
Piia Sikk IR
Radade Ülem
Janno Prants IR
Staadioni Ülem
Priit Narusk IR
Lasketiiru Ülem
Ants Orasson IR
Ajavõtu Ülem
Timo Õun tbc
Avalikud suhted/Press
Greete Kempel
Mobiil: +372 5592 2183
E-post: greete@atiim.ee

Logistika

Majutus
Merlin Müür
Mobile: +372 515 7487
E-post: merlin@otepaa.ee
Akrediteerimine
Silva Hinnobert
Mobile: +372 5811 5157
E-post: silva.hinnobert@mail.ee
Transport
Veiko Tammeorg
Mobile: +372 5063 606
E-post: alvrental@gmail.com
Logistika
Mihkel Joosing
Mobile: +372 5393 6233
E-post: mihkel@biathlon.ee

IBU Delegaadid

IBU Cup Võistluste Direktor  Felix Bitterling IBU
Tehniline Delegaat Christophe Vassallo FRA

Kohtunikud

IBU R Materjali Kontroll Lachezar Iliev BUL
IBU R Lasketiir  Juri Gotmans EST
IBU R Start/Finiš  Tõnu Põder EST
IBU R Rajad Tomas Fusko SVK

Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon

info@biathlon.ee
Telefon: +372 766 3546
Mobiil: +372 517 4124
Valga mnt 12, 67408 Nüpli küla,
Otepää vald