> IBU YJWCH Biathlon Otepää 2018 » Kontakt

UUDISED

Otepää MMi viimased kuldmedalid läksid Tšehhi ja Norra

Nädal aega Otepääl kestnud noorte ja juunioride laskesuusatamise maailmameistrivõistlused kulmineerusid pühapäeval juunioride jälitussõitudega, kus triumfeerisid tšehhitar Marketa Davidova ja norrakas Sverre Dahlen Aspenes.

Loe edasi…

Kristo Siimer saavutas MMil kõrge kaheksanda koha

Otepääl jätkuvatel laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustel on täna kavas jälitussõidud. Noormeeste 10 kilomeetri distantsil saavutas Kristo Siimer kõrge 8. koha. 

Loe edasi…

Kontakt

Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon

Kontaktaadress
Valga mnt 12, 67408 Nüpli küla, Otepää Vald, Eesti
Telefon: +37276 63546
Mobiil: +37251 74124

Korralduskomitee

Korralduskomitee Esimees
Aivar Nigol
Mobiil: +372 5064 083
E-post: aivar.nigol@biathlon.ee
Võistluskomitee Esimees
Hillar Zahkna
Mobiil: +372 5013 568
E-post: hillar@maratonsport.ee
Sekretariaat
Kristjan Oja
Mobiil: +372 5174 124
E-post: kristjan@biathlon.ee
Tehvandi Spordikeskus
Jaak Mae
Mobiil: +372 507 2901
E-post: jaak@tehvandi.ee

 

Võistluskomitee

Võistluskomitee Esimees
Hillar Zahkna IR
Mobiil: +372 5013 568
E-post: hillar@maratonsport.ee
Võistluste Sekretär
Piia Sikk IR
Radade Ülem
Tiit Tammemäe IR
Staadioni Ülem
Priit Narusk IR
Lasketiiru Ülem
Ants Orasson IR
Ajavõtu Ülem
Timo Õun tbc
Avalikud suhted/Press
Greete Kempel
Mobiil: +372 5592 2183
E-post: greete@atiim.ee
 

 

Logistika

Majutus
Merlin Müür
Mobiil: +372 515 7487
E-post: merlin@otepaa.ee
Akrediteerimine
Heleena Jõgi
Mobiil: +372 525 6650
E-post: heleen.ee@mail.ee
Transport
Veiko Tammeorg
Mobiil: +372 5063 606
E-post: alvrental@gmail.com
Logistika
Mihkel Joosing
Mobiil: +372 5393 6233
E-post: mihkel@biathlon.ee

 

IBU Delegaadid

Junior Cup võistluste direktor Arne Eidam IBU
Tehniline delegaat TD Lorenz Leitgeb, ITA

 

Kohtunikud

IBU R materjalikontroll Pavel Levora, CZE
IBU R lasketiir Jean Guy Levesque, CAN
IBU R start/finiš Mikhael Tkatchenko, RUS
IBU R rajad Sergey Prosvirnin  RUS

Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon

info@biathlon.ee
Telefon: +372 766 3546
Mobiil: +372 517 4124
Valga mnt 12, 67408 Nüpli küla,
Otepää vald