> IBU Cup 2019 Otepää » Avaleht

UUDISED

Viimane start enne MMi: Otepää IBU karikaetapil osalevad 33 riigi sportlased

1. ja 2. märtsil toimub Otepääl, Tehvandi spordikeskuses laskesuusatamise IBU karikasarja hooaja eelviimane etapp, kust võtab osa ligi 300 sportlast 33 riigist. Loe edasi…

IBU karikasari toob Tehvandile esmakordselt supersprindi

Tuleval talvel peetakse Otepääl IBU karikasarja eelviimane etapp, mis on laskesuusatamise MK kõrval tugevuselt teine võistlussari. Esmakordselt võetakse Tehvandil mõõtu ka laskesuusatamises veel üsna uudsel distantsil, nimelt võisteldakse supersprindis.

Loe edasi…

Avaleht

Head Biathloni sõbrad!

Heameel on kutsuda teid kaasa elama laskesuusatamise rahvusvahelisele võistlusele “IBU CUP 2019 Otepää”, mis toimuvad Tehvandi spordikeskuses 25. veebruarist kuni 2. märtsini.

Otepää on eestlastele ja väliskülastajatele tuntud kui talispordimeka ja Eesti talvepealinn. Tehvandi spordikeskuses on korraldatud palju erinevaid rahvusvahelisi spordiüritusi ning keskusest on aegade jookul kujunenud suurepärane treenimis- ja võistluspaik.

Otepää inimesed armastavad sporti ja spordivõistlusi ning tunnevad rõõmu sportlaste kohalolekust ja võistluste õhkkonnast.

Loodame, et ka eelolevad laskesuusatamise võistlused pakuvad palju positiivseid emotsioone ning osavõtjad naudivad Eestis ja Otepääl viibimist.

Lubame, et korraldajad annavad endast parima, et võistlused läbi viia kõrgel rahvusvahelisel tasemel.

Loodame, et võistlused on kõigile edukad ja pakuvad palju unustamatuid mälestusi.

Tere tulemast Otepääle!

Aivar Nigol

Võistluste korralduskomitee esimees

page2image1382080

Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon

info@biathlon.ee
Telefon: +372 766 3546
Mobiil: +372 50 64 083
Valga mnt 12, 67408 Nüpli küla,
Otepää vald