> IBU OECH Biathlon 2020 » Piletid

UUDISED

Laskesuusatajad panid EMiks uuendatud Tehvandi staadioni proovile

27. ja 28. detsembril toimusid Otepääl Eesti meistrivõistlused laskesuusatamises, mille käigus said sportlased esimest korda võistelda uuenduskuuri läbinud Tehvandi staadionil. Tehvandil rekonstrueeriti nii staadioni- kui rajavalgustust ja laiendati laskesuusastaadionit.

Kuna rekonstrueeritud valgustus võimaldab nüüd võistlusi läbi viia ka pimedal ajal, siis oli ka Eesti meistrivõistluste sprindidistants kavas õhtupoolikul. “Sprindivõistlustega alustasime kell 17, et saada vahetu tagasiside lasketiirust ja radadelt. Tehvandi uus valgustus on suurepärane ning vastab rahvusvahelistele nõuetele ja standarditele,” ütles Euroopa meistrivõistluste korralduskomitee esimees Aivar Nigol.

Uuendatud Tehvandi staadion meelitab üha rohkem Otepääle laagritesse ja võistlema ka naaberriikide laskesuusatajaid. “Sportlaste tagasiside on olnud väga hea. Kuulsime võistlustel osalenud Läti ja Leedu laskesuusatajatelt ainult tunnustavaid sõnu. Ilmastikuolude tõttu korraldas Leedu alaliit oma riigi meistrivõistlused Tehvandil, mis omakorda on tõestuseks ja tunnustuseks spordikeskuse võimekusele ja tasemele,” sõnas Nigol.

25. veebruarist 1. märtsini toimuvad Otepääl laskesuusatamise Euroopa lahtised meistrivõistlused, mis toovad Tehvandile nii maailma kui Eesti tipud. Pealtvaatajad saavad võistlusi jälgida nii staadioni tribüünidelt kui rajalt. “Võrreldes varasemalt Tehvandil korraldatud rahvusvaheliste laskesuusatamise võistlustega oleme kavandanud lisaekraani rajale Tordikarbi juurde ning staadionile paigaldame ekraanid telepildi ja tulemuste näitamiseks,” lisas Nigol.

Tehvandile tasub võistlusi vaatama tulla kogu pere või klassiga, sest EM langeb täpselt talvisele koolivaheajale. “Veel viimaseid päevi kuni 2019. aasta lõpuni on hea võimalus soetada võistlustele sooduspileteid. Kuna võistlused toimuvad koolivaheajal, siis rajapiletid on kuni 19-aastastele noortele tasuta,” ütles Nigol.

Nädalavahetusel toimunud Eesti meistrivõistlustel tulid lühikesel individuaaldistantsil täiskasvanute arvestuses Eesti meistriks Kalev Ermits ja Johanna Talihärm, sprindidistantsil Raido Ränkel ja Tuuli Tomingas. Eesti laskesuusatajaid võib järgmisena võistlemas näha 9. jaanuaril, kui algab maailma karika etapp Oberhofis Saksamaal.

Foto autor: Jarek Jõepera
Foto autor: Jarek Jõepera
Foto autor: Jarek Jõepera

Piletid

 

Euroopa meistrivõistlused laskesuusatamises toimuvad Otepääl Tehvandi Spordikeskuses eeloleval talvel 25. veebruarist 1. märtsini 2020. Kohale on oodata nii maailma kui Eesti tipplaskesuusatajaid. Kavas on individuaaldistants, paarissegateade, segateade, sprint ja jälitussõit.

Pealtvaatajatel on võimalik võistlust mugavalt nautida ka väljaspool staadioniala, sest ekraan paigaldatakse ka raja äärde. Tänu täiustatud rajavalgustusele peetakse esmakordselt Otepääl osad võistlused õhtusel ajal.

Pileteid saab soetada Piletilevist.

Piletite hinnad (lisandub Piletilevi teenustasu):

Ühe päeva pilet rajal – Eelmüük 5 €, kohapealt 7€
Nelja päeva pilet rajal – Eelmüük 15€, kohapealt 20€
Ühe päeva pilet peatribüünile, 2-3 sektor – Eelmüük 20 €, kohapealt 25 €
Nelja päeva pilet peatribüünile, 2-3 sektor – Eelmüük 60€, kohapealt 70€
Ühe päeva pilet õpilase/seeniori soodushinnaga tribüünil – Eelmüük 10€, kohapealt 15€
Nelja päeva pilet õpilase/seeniori soodushinnaga tribüünil – Eelmüük 30€, kohapealt 35€
Ühe päeva ratastoolipilet koos saatja piletiga – Eelmüük 10€, kohapealt 15€
Nelja päeva ratastoolipilet koos saatja piletiga – Eelmüük 30€, kohapealt 35€
Nelja päeva VIP-tribüüni pilet koos toitlustusega – 300 €
VIP-tribüüni pilet kolmapäev-neljapäev koos toitlustusega – 160€
VIP-tribüüni pilet kolmapäeval ja neljapäeval koos toitlustusega – 100€/päev
VIP-tribüüni pilet laupäev-pühapäev koos toitlustusega – 240€
VIP-tribüüni pilet laupäeval ja pühapäeval koos toitlustusega – 150€/päev
Ühe päeva parkimispilet – Eelmüügist 3€, kohapealt 5€
Nelja päeva parkimispilet – Eelmüügist 10€, kohapealt 15€

Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon

info@biathlon.ee
Telefon: +372 766 3546
Mobiil: +372 50 64 083
Valga mnt 12, 67408 Nüpli küla,
Otepää vald