> IBU Cup Biathlon 2017 Otepää » Segateatevõistlus pani Otepää IBU karikaetapile emotsionaalse punkti

UUDISED

Segateatevõistlus pani Otepää IBU karikaetapile emotsionaalse punkti

Sel nädalal Otepääl toimunud IBU karikaetapp sai põneva kulminatsiooni segateatevõistlusega, kus kõige kõrgema koha noppisid norrakad.

Loe edasi…

Eesti paaristeatevõistkond saavutas kodusel IBU karikaetapil kõrge 8. koha

Otepää IBU karikaetapi viimane võistluspäev avati täna paaristeatevõistlusega, kus Eesti duo saavutas kõrge 8. koha, võitis Venemaa tiim.

Loe edasi…

Segateatevõistlus pani Otepää IBU karikaetapile emotsionaalse punkti

Sel nädalal Otepääl toimunud IBU karikaetapp sai põneva kulminatsiooni segateatevõistlusega, kus kõige kõrgema koha noppisid norrakad.


 
Norra teatenelik (Sigrid Bilstad Neraasen, Rikke Andersen, Sindre Pettersen, Henrik L’Abee-Lund) vajas tiirudes seitsme varupadruni abi ning läbis distantsi ajaga 1:24.20,1. Teise koha võitis Prantsusmaa (+21,4; 0+7) teatenelik ning poodiumi kolmandale astmele tõusid ukrainlased (+26,4; 0+7). Võistlust ülekaalukalt domineerinud Venemaa teatenelik läks aga viimases tiirus närvidega alt ning leppis kokkuvõttes neljanda kohaga.
 
Eesti teatenelik, koosseisus Kristel Viigipuu, Grete Gaim, Kauri Kõiv ja Johan Talihärm, sai täna 13. koha (+8.35,8; 1+16). Kõivu sõnul oli konkurents nii täna kui ka varasematel päevadel kõva ning IBU karikasarja taset ei tasu sugugi alahinnata. “Tegelikult on väga korraliku tasemega võistlejad siin stardis, top kümme võivad maailmakarikal julgelt punktidele sõita,” hindas Kõiv. “Ma arvan, et Otepää IBU karikaetapp on väga hästi korraldatud, ilma vastu me muidugi ei saa, aga me oleme tõesti maailmakarika etapi korraldamist väärt,” on Kõiv veendunud.

Võistlust toetavad Euroopa Liidu Regionaalarengufond ja EAS.
 
Kõiki tulemusi saab vaadata siit:
http://biathlonresults.com/
 
Viimase võistluspäeva kokkuvõtte
https://youtu.be/b9UKkLgLBWw

Fotode autor: Hendrik Osula:
https://www.dropbox.com/sh/9fsc8xlh436e34f/AAC6Jy65LJvQRfm3m1JQWy1Sa?dl=0
 
Lisainfo:
Greete Kempel
kommunikatsioonijuht
IBU Cup Otepää 2017
www.otepaa.biathlon.ee
55922183

Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon

info@biathlon.ee
Telefon: +372 766 3546
Mobiil: +372 517 4124
Valga mnt 12, 67408 Nüpli küla,
Otepää vald