> IBU Cup Biathlon 2017 Otepää » Eesti paaristeatevõistkond saavutas kodusel IBU karikaetapil kõrge 8. koha

UUDISED

Segateatevõistlus pani Otepää IBU karikaetapile emotsionaalse punkti

Sel nädalal Otepääl toimunud IBU karikaetapp sai põneva kulminatsiooni segateatevõistlusega, kus kõige kõrgema koha noppisid norrakad.

Loe edasi…

Eesti paaristeatevõistkond saavutas kodusel IBU karikaetapil kõrge 8. koha

Otepää IBU karikaetapi viimane võistluspäev avati täna paaristeatevõistlusega, kus Eesti duo saavutas kõrge 8. koha, võitis Venemaa tiim.

Loe edasi…

Eesti paaristeatevõistkond saavutas kodusel IBU karikaetapil kõrge 8. koha

Otepää IBU karikaetapi viimane võistluspäev avati täna paaristeatevõistlusega, kus Eesti duo saavutas kõrge 8. koha, võitis Venemaa tiim.


 
Eesti paaristeatevõistkond, koosseisus Regina Oja ja Tarvi Sikk, kasutas tiirudes seitsme varupadruni abi ning saavutas tubli 8. koha (+2.49,2; 0+7). “Lamadestiirudes lootsin paremat, kuid arvan, et püstitiirus suutsin kaotuse jälle tasa teha,” lausus mõlemas püstitiirus kiire nulli lasknud Oja. “Suusk oli väga hea ja ilmaolud samuti,” rõõmustas Oja, et tänane tulemus andis hea emotsionaalse laengu.
 
“Tarvi tegi head tööd,” kiitis neiu oma võistkonnakaaslast. “Saime teineteise heast minekust indu juurde ja nii see tulemus sündis,” selgitas ta. Ka Tarvi Sikk lisas, et paaristeatevõistlus pani kodusele IBU karikaetapile ilusa punkti. “Täna oli päris vinge,” lausus Sikk. “Kui vaadata meie eelmist võistlust, siis täna olime tõesti tunduvalt paremad ja see on nii mulle kui ka Reginale positiivseks üllatuseks,” ütles Sikk.
 
Selle stardiga Regina Oja ja Tarvi Sikk oma hooaega aga ei lõpeta, sest järgmisel nädalal on mõlemal kavas veel Eesti meistrivõistlused, pärast seda lähevad noored sportlased aga oodatud puhkusele.
 
Esikoha teeninud Venemaa  võistkond, koosseisus Anna Nikulina ja Yury Shopin, läbis distantsi ajaga 35.24,4 (1+5). Teise koha sai viie varupadruni abi kasutanud ja liidritele 8,4 sekundiga kaotanud Norra duo ning kolmandale kohale sõitis ennast Rootsi (+26,9; 0+7).
 
Kell 12.30 antakse Otepääl start segateatevõistlusele. Eestlastest läheb rajale võistkond koosseisus Kristel Viigipuu, Grete Gaim, Kauri Kõiv ja Johan Talihärm.

Võistlust toetavad Euroopa Liidu Regionaalarengufond ja EAS.

Fotode autor: Hendrik Osula
https://www.dropbox.com/sh/fmy3y6ftnk5dnzb/AABNlIOZeS69b2KNpwZC-uhKa?dl=0

Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon

info@biathlon.ee
Telefon: +372 766 3546
Mobiil: +372 517 4124
Valga mnt 12, 67408 Nüpli küla,
Otepää vald