> IBU Cup Biathlon 2017 Otepää » Otepää IBU karikaetapi segateatevõistluses triumfeeris Saksamaa teatenelik

UUDISED

Segateatevõistlus pani Otepää IBU karikaetapile emotsionaalse punkti

Sel nädalal Otepääl toimunud IBU karikaetapp sai põneva kulminatsiooni segateatevõistlusega, kus kõige kõrgema koha noppisid norrakad.

Loe edasi…

Eesti paaristeatevõistkond saavutas kodusel IBU karikaetapil kõrge 8. koha

Otepää IBU karikaetapi viimane võistluspäev avati täna paaristeatevõistlusega, kus Eesti duo saavutas kõrge 8. koha, võitis Venemaa tiim.

Loe edasi…

Otepää IBU karikaetapi segateatevõistluses triumfeeris Saksamaa teatenelik

Otepääl alanud laskesuusatamise IBU karikaetapil võitis paaristeatesõidu Saksamaa võistkond koosseisus Karolin Horchler, Marion Deigentesch, Matthias Dorfer ja David Zobel.
 
Seitsme varupadruni abi kasutanud Saksamaa võistkond läbis 2×6 km + 2×7,5 km distantsi ajaga 1:14.34,6. Viimase vahetuse eel kolmandat positsiooni hoidnud Saksamaa näitas neljandas vahetuses aga head minekut ning vastutasuks magus esimene koht. “Lamadestiir õnnestus ideaalselt,” rääkis kiire nulli lasknud ankrumees Zobel. “Viimases tiirus mõtlesin ainult, et nüüd ei tohi eksida, kuid läksin seal alt,” lisas püstitiirus kolme varupadruni abi kasutanud Zobel. “Viimasel ringil andsin endast aga kõik, siis ei olnud midagi tagasi hoida,” lisas sakslane.
 
Teise koha sai ühel trahviringil käinud Norra teatenelik (+20,8; 1+6). Ülimalt põnevaks osutus aga Ukraina (+39.9; 1+12) ja Venemaa (+40,4; 1+11) kolmanda koha heitlus, kust võitjana väljusid ukrainlased. “Ilm oli täna väga hea, aga nii rada kui ka lasketiir olid väga rasked,” tõdes Ukraina ankrumees Ruslan Tkalenko.
 
Eesti teatenelik (Kristel Viigipuu, Grete Gaim, Johan Talihärm, Robert Heldna) sai täna 15. koha. Homme on Otepääl kavas sprindidistantsid.

Võistlust toetavad Euroopa Liidu Regionaalarengufond ja EAS.

Kõiki tulemusi saab vaadata siit:
http://biathlonresults.com/

Fotode autor: Hendrik Osula
https://drive.google.com/drive/folders/0Bz6ti2reR3aucXdmREZKM1pNZ3M?usp=sharing

Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon

info@biathlon.ee
Telefon: +372 766 3546
Mobiil: +372 517 4124
Valga mnt 12, 67408 Nüpli küla,
Otepää vald