> IBU Cup Biathlon 2017 Otepää

UUDISED

Otepää laskesuusatamise IBU karikasarja etapil osalevad 35 riigi sportlased

7.-12. märtsini toimub Otepääl Tehvandi Spordikeskuses laskesuusatamise IBU karikasarja hooaja viimane etapp, tänase seisuga võtab võistlustest osa ligi 300 sportlast 35 riigist. Suur osalejate arv on rohkem kui IBU karikasarja tavapärane keskmine.
  Loe edasi…

Otepää võõrustab IBU karikasarja hooaja viimast etappi

7.-12. märtsini toimub Otepääl Tehvandi Spordikeskuses laskesuusatamise IBU karikasarja kaheksas ja ühtlasi ka hooaja viimane etapp.

Loe edasi…

Avaleht

Head laskesuusatamise sõbrad,

Eesti laskesuusatamise Föderatsiooni ja Otepää võistluste korraldusmeeskonna nimel tervitan ja kutsun teid osa saama IBU CUP Biathlon 2017 Otepää võistlustest, mis on toimuvad 7.-12. märtsil Otepääl Tehvandi Spordikeskuses.

Varasemalt korraldatud rahvusvahelised biatloni võistlused on olnud edulugu Eesti laskesuusatamisele.
Korraldades rahvusvahelisi laskesuusatamise võistlusi soovime veelgi enam esile tõsta ja tutvustada laskesuusatamist kui huvitavat ja kaasahaaravat spordiala. Samuti soovime muule maailmale näidata Tehvandi Spordikeskuse suurepäraseid tingimusi ja ka seda, et oleme võistluste korraldajatena tasemel.

Otepää on Eestimaa Talvepealinn ja tuntud kui spordi- ja turismipiirkond. Otepää inimesed on sportlikud, mistõttu nad armastavad sporti ja laskesuusatamist. Korraldajad teevad parima, et viia võistlused läbi kõrgel rahvusvahelisel tasemel.

Loodame, et IBU CUP Biathlon 2017 Otepää võistlused on edukad ning annavad pealtvaatajatele ja osalejatele palju unustamatuid elamusi.

Tere tulemast Otepääle!

Aivar Nigol
Eesti Laskesuusatamise föderatsiooni president/
võistluste korralduskomitee esimees

Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon

info@biathlon.ee
Telefon: +372 766 3546
Mobiil: +372 517 4124
Valga mnt 12, 67408 Nüpli küla,
Otepää vald